Kdo jsme - jsme vizážistky, vlasové stylistky a fotografky

Jsme mamka s dcerou a při práci se můžeme vykrývat. Jedna může zaskočit za druhou nebo větší akce pak děláme společně. Výhodou výběru našeho týmu je široká paleta služeb, kterou můžeme  společně nabídnout. Obě líčíme, tvoříme účesy i fotografujeme. Tyto všechny činnosti nabízíme i jednotlivě. Líčíme a češeme i pro jiné fotoografy. 

Miluji, když nevnímám čas, který plyne a já se  ocitám se v proudu tvořivosti a soustředím se jen na výsledek, což mívám při líčení, protože je to pro mě taková malba na plátno.  Mám ráda, když si mohu s ženami povídat a slýchám někdy zajímavé, krásné i smutné příběhy života.

Líčím již od roku 2016, větší kurz jsem si udělala v roce 2017 v Makeup institutu Praha a následně jsem si udělala i mnoho dalších specializovaných kurzů na rozličné techniky, což mě vždy posouvalo dál a dál.

Občas také fotím, mám za sebou celou škálu krásných fotek a zajímavých focení.  Jako první jsem se začala věnovat focení a k líčení jsem se dostala až tím, že jsem považovala za nutné před focením svým klientkám upravit pleť, která pak vypadá na fotkách  krásněji a je to mnohem efektivnější postup s lepším výsledkem, než nejprve nafotit a pak nedostatky pleti upravovat ve photoshopu. Není nutné to s líčením přehánět, jedním z umění je i nude make-up, který není na pleti ani znát a přesto tam je :-)

Co máme rády mimo líčení a focení?

Mé jméno je Leni

Miluji rána zalitá sluncem, kdy všichni ještě spí, na druhou stranu ale ráda ráno spím, takže někdy je těžké si vybrat :-)

Miluji příběhy lidí, tu intimní chvilku, kterou trávím s ženami při líčení a povídáme si o životě.

Miluji cestování, kdy mohu obdivovat stavby starobylých kultur, život jiných národů, přírodu jiných podnebných pásem a  poznávání exotických zemí.

Miluji tvoření a svobodu.  

Dsc_7677-kopiezm

Dsc_7746-kopiezm1

Adélka

Miluji přírodu, paprsky slunce procházející stromy nebo zamračenou oblohou, měsíc, který dorůstá.

Miluji čistý design a chvíle, kdy mě něco inspiruje a mohu se ponořit do procesu tvoření.

Miluji společnost veselých a pohodových lidí

Kontaktujte nás

Lenka Přibáňová

Řadová 496

336 01  Blovice

E  visage.lenpri@seznam.cz

T  +420 724 313 089

Facebook