Kdo jsme

Výhodou výběru našeho týmu je široká paleta služeb, kterou můžeme  společně nabídnout. Obě líčíme, tvoříme účesy a fotografujeme. Jsme mamka s dcerou.

Dsc_1109_vizazistka_resize_resize Dsc_0829_resize_resize

Jsem šťastná, že jsem našla něco, co mě naplňuje a baví, něco, kdy plyne čas a já ho nevnímám a ocitám se v proudu tvořivosti a soustředím se na výsledek. Mám ráda, když si mohu s ženami povídat a slýchám někdy zajímavé, krásné i smutné příběhy života.

Líčím již pět let, větší kurz jsem si udělala v roce 2017 v Makeup institutu Praha. Od té doby se každý rok se vzdělávám na  dalších kurzech vedených skvělými make-up artisty.

Veškeré informace, vědomosti  a triky předávám i své dceři Adélce, které má umělecké vzdělání a pro tuto práci má rovněž velký cit a popravdě někdy je mojí učitelkou zase ona.  Taková spolupráce je ideální, protože se můžeme ve větších zakázkách snadno vykrývat a plnohodnotně se můžeme zastupovat pro jakékoliv případy.

K líčení také fotím a otázka je, co jsem dělala dřív. Focení nebo líčení? Jako první jsem začala fotit a k líčení jsem se dostala až tím, že jsem považovala za nutné před focením upravit pleť, která pak vypadá na fotkách přirozeněji a krásně a je to mnohem efektivnější postup s lepším výsledkem, než nejprve nafotit a pak nedostatky pleti upravovat ve photoshopu. Taková úprava nikdy nebude přirozená a opravdu čtete dobře, že make-up je přirozenější.

Co máme rády mimo líčení a focení?

Lenka (vlevo)

Miluji rána zalitá sluncem, kdy všichni ještě spí.

Miluji příběhy lidí, tu intimní chvilku, kterou trávím s ženami při líčení a povídáme si o životě.

Miluji cestování, kdy mohu obdivovat výtvory starobylých kultur, přírodu jiných podnebných pásem a  poznávání exotických zemí.

Miluji tvoření a svobodu.  

Adélka (vpravo)

Miluji přírodu, paprsky slunce procházející stromy nebo zamračenou oblohou, měsíc, který dorůstá.

Miluji čistý design a chvíle, kdy mě něco inspiruje a mohu se ponořit do procesu tvoření.

Miluji společnost veselých a pohodových lidí

Naše služby

Kontaktujte nás

Lenka Přibáňová

Řadová 496

336 01  Blovice

E  foto.lenpri@seznam.cz

T  +420 724 313 089

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a šestnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook