Nabízené služby

KDO JSME?

Jsme vizážistky a fotografky v jednom. Na svatbách pracujeme společně s dcerou Adélou, která je studentkou designu. Obě líčíme, děláme účesy i fotíme. Naše poslední společná práce byla mimo svateb vidět i při TV pořadu Vaříme s Vendy, kdy jsme dělaly fotografky a maskérky pořadu a líčily mnoho V.I.P hostů, jako například Alici Bendovou, Valérii Zawadskou, Patricii Solaříkovou, Pavlínu Kafkovou (soudkyni Barbaru) a další... 

CO NABÍZÍME?

Nabízíme vizážistické služby, make-up a účesy na večerní a slavnostní příležitosti, na svatby, fotomake-up a make-up art. Dále nabízíme poradenství v denním líčení. Vše je propojeno s našimi fotografickými službami, čímž získáváte pro všechny příležitosti balíčky líčení, účesů a fotografií.

Výhodou výběru našeho týmu je široká paleta služeb, kterou můžeme  společně nabídnout. Obě líčíme, tvoříme účesy a fotografujeme (www.pribanovalenka.cz). Dále nabízíme poradenství v péči o pleť a v líčení. Přípravky a líčidla si u nás můžete vyzkoušet. 

Líčíme kosmetikou Inglot, MAC, Yves Saint Laurent, Urban Decay,  Zoeva,  Stage Line, Mary Kay, Dermacol

Naše služby

Kontaktujte nás

Lenka Přibáňová

Řadová 496

336 01  Blovice

E  foto.lenpri@seznam.cz

T  +420 724 313 089

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a čtrnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook